«Креативна Європа»: на Львівщині провели тренінг щодо реалізації проектів у сфері культури та медіа

14 вересня 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

У середу, 13 вересня, в антикафе CoMMuna Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у співпраці з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації провели презентацію та навчальний семінар на тему «Проекти міжнародної співпраці у рамках програми Креативна Європа: умови подачі заявки та пошук партнерів».

У заході взяли участь представники громадських організацій культурного спрямування, закладів культури та культурних кластерів та представники делегації Луганської облдержадміністрації, на чолі з директором департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Денисом Денищенком.

Під час презентації керівник Національного Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні Юлія Федів розповіла про можливості отримання грантових коштів на реалізацію проектів у сфері культури та медіа, а також поділилася особливостями заповнення аплікаційної заявки, пошуку потенційних партнерів закордоном, що є необхідною умовою для участі у конкурсі, який стартує уже цього місяця.

На завершення навчального семінару учасникам представили 2 успішні проекти, які реалізовуються громадськими організаціями «Тустань» та«Наші Візії» за підтримки Програми ЄС «Креативна Європа».

За словами директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліни Лі, учасники семінару отримали корисну інформацію та вичерпні відповіді на їх запитання і це, в свою чергу,  буде основою для початку роботи з пошуку партнерів та написання проектних заявок.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ