На Львівщині стартували міжнародні змагання зі стрільби з лука

12 вересня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 вересня, на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» урочисто відкрили 54 – ті міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь – 2017». Участь у турнірі візьмуть понад 250 лучників, які представлять команди Польщі, Білорусії, Туреччини,  збірні 10 областей України та м. Києва.

Цього року змагання присвячені 60 – річчю з дня заснування Львівської обласної федерації стрільби, що утворена 1957 року і з якої розпочалось відродження спортивної стрільби з лука в Україні.

З нагоди відкриття турніру учасників та гостей свята привітала заступник голови Львівської обласної держадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Львівщина завжди гордилася і продовжує гордитися своїми спортсменами і саме кагорта молодих спортсменів і тренерів, які віддані своїй справі, дають нам право вірити, що ми займатимемо ще не одне призове місце. Зичу вам ніколи не упускати планку, отримувати задоволення  від  того, що ви робите, а також гордо нести прапор своєї країни», - зазначила  Оксана Стоколос - Ворончук

Святкову атмосферу міжнародних змагань «Золота осінь - 2017» створив виступ учениць відділення художньої гімнастики КДЮСШ «Здоров’я» та показове дефіле оркестру Львівської академії сухопутних військ імені Гетьмана  Петра Сагайдачного.

Зазначимо, організатором турніру є Львівська обласна федерація стрільби з лука за сприяння  Львівської обласної держадміністрації.

Довідково

Вперше «Золота осінь» стартувала у вересні 1964 року на стрільбищі СКА, завдяки Миколі Калініченку та Георгію Гордієнку – першозасновникам стрільби з лука в Україні. Це був відкритий Чемпіонат міста, на який з’їжджались представники з різних куточків світу. Із здобуттям Україною незалежності, “Золота осінь” отримала офіційний титул міжнародних змагань.

Ключові слова:

змаганнястрільба

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ