Львівщина та Королівство Данія поглиблюватимуть співпрацю

11 вересня 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данія в Україні Рубеном Медсеном.

Сторони обговорили питання двосторонніх відносин у економічній, торгівельній, освітній та культурній сферах.

Олег Синютка подякував в особі Рубена Медсена Королівству Данії за створення сприятливого діалогу між Львівською областю та данськими інвесторами, а також попросив Посла про сприяння у навчанні українських фахівців різних сфер.

Під час зустрічі голова Львівської ОДА ознайомив Посла із останніми здобутками Львівщини у сфері енергозбереження та пообіцяв забезпечити сприяння і повний супровід тим данським компаніям, що зацікавлені у розвитку сонячних та вітрових електростанцій на території нашої області.

«Львівщина може запропонувати данському бізнесу не лише розвиток в аграрному секторі та харчопереробній промисловості. На Львівщині не останню роль відіграє туристична сфера та сектор рекреації. А розвиток нашої інфраструктури свідчить про те, що туристичний потік зростатиме. Тож, залучення данських інвестицій до цього сектору економіки – це величезний крок у поглибленні співпраці», - зауважив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Рубен Медсен підтримав пропозицію Олега Синютки щодо співпраці у туристичній сфери, зауваживши, що Львівщина заслуговує на те, аби мати позитивний образ у Європі як безпечного та перспективного регіону.

На завершення розмови Посла запросили на "День місцевого самоврядування" та ІІІ Форум місцевого розвитку.

Ключові слова:

Даніязустрічпосол
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ