У дитячому садочку Грабовецької ОТГ відкрили ще одну групу

11 вересня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У неділю, 10 вересня, у селі Довголука Грабовецької об’єднаної територіальної громади, урочисто відкрили групу дитячого садочка «Сонечко». Це вже друга група у дошкільному навчальному закладі. Додаткові потужності дозволять охопити навчанням 24 дошкільнят.

Урочисте відкриття відбулось за участі керівництва області та району, представників місцевої влади, депутатського корпусу, духовенства, батьків та наймолодших відвідувачів нового ДНЗ. Духовенство освятило приміщення оновленого садочка та поблагословило діточок на добру науку.

Привітав усіх присутніх із відкриттям  заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук.

«Цьогоріч ми відкрили в області 2120 місць в дошкільних навчальних закладах. Це перший показник по Україні. Окрім цього маємо найбільшу мережу загальноосвітніх закладів в Україні – 1300 шкіл. Сьогодні немає необхідності говорити про важливість дошкільного навчального закладу, проте необхідно говорити про подальший розвиток села в напрямку освіти. А відтак бажаю вам у найближчий час відкрити уже третю чергу дитячого садочку», -  наголосив Ігор Гайдук.

Зазначимо, що мікропроект облаштування дитячого садочка «Сонечко» у селі Довголука реалізовувався упродовж 2014-2016 років.

Ключові слова:

садочоквідкриття

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ