У селі Миклашів на Пустомитівщині відкрили дитячий садок

10 вересня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У неділю, 10 вересня, у селі Миклашів Пустомитівського району, відкрили новий дитячий садок. У садочку працюватиме дві групи, які відвідуватиме 40 дошкільнят.

Урочисте відкриття відбулось за участі керівництва області та району, представників місцевої влади, депутатського корпусу, батьків та наймолодших відвідувачів нового ДНЗ.

Звертаючись до присутніх на відкритті, голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив слова подяки усім хто долучився до створення нового навчального закладу за їх активну позицію щодо реконструкції будівлі школи під дитячий садок.

«В той час, коли воїни на Сході України героїчно захищають наш спокій тут на Львівщині, зокрема на Пустомитівщині, ми разом робимо спільний внесок у майбутнє нашої держави. Дітки, які сьогодні підуть у новостворений садок, є тим грунтом, який в майбутньому дасть плід – плід любові, розуму, відваги, мудрості. І саме те, яким буде цей плід, залежить від нас. Перший крок ми сьогодні зробили, і справді показали, що маємо ресурс і знаємо як його використовувати. Щотижня ми відкриваємо нові виробничі потужності на Львівщині, і це вкотре доводить, що наш регіон – інвестиційно привабливий, що ми маємо силу і можливість працювати на рідній землі поруч з нашими сім’ями, поруч із нашими дітьми», - наголосив Олег Синютка.

Вихованці школи та дошкільнята продемонстрували гостям свята свої музичні таланти та вміння.

Варто зазначити, що реконструкцію навчально-виховного комплексу розпочали у жовтні 2016 року. За цей час кошти провели ремонт внутрішніх приміщень, санвузлів для ДНЗ та школи, придбали меблі. Також утеплили фасад та перекрили дах. 

Ключові слова:

садочоквідкриття

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ