Промоція регіону - китайські журналісти відвідали Львівщину

7 вересня 2017р, Новини. Управління туризму та курортів, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про туристичні, курортні ресурси, інвестиційні можливості, транспортну інфраструктуру, децентралізацію та співпрацю щодо залучення китайських туристичних потоків говорили сьогодні, 7 вересня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з делегацією китайських журналістів у межах промотуру Львівщиною.

Очільник області, звертаючись до гостей, наголосив, що візит китайських журналістів – це добра основа для подальшого руху вперед та можливість заповнити інформаційну прогалину про Львівщину та Україну для людей, які мешкають в Китаї. 

Як повідомили члени делегації, їх візит має підготувати підґрунтя для залучення якомога більше китайських туристів до України, а також для налагодження співпраці в галузі промисловості, інвестицій, туризму.

В свою чергу Олег Синютка розповів гостям про інвестиційний та туристичний потенціал Львіщини.

«Цьогоріч ми зуміли пожвавити економічну активність і щотижня відкриваємо по дві виробничі потужності на території області. Ми гордимося тим, що сьогодні інвестиційний клімат на Львіщині є найкращим серед усіх областей України. І основою цього є безпека людини та бізнесу», - зазначив Олег Синютка.

Додамо, що промотур Україною китайських журналістів триває з 1 до 10 вересня за маршрутом: Київ – Харків – Львів – Трускавець – Київ. Відтак гості зі Китаю вже ознайомились із історико-культурною спадщиною Львова, на черзі – курорти Трускавця, пам’ятка природи та археології національного значення «Тустань».

Варто зазначити, що Львівська ОДА вже втретє приймає делегацію з Китаю у партнерстві із Львівським туристичним альянсом та місцевим бізнесом. Нагадаємо, що у вересні 2015 році та у червні 2017 року Львівська обласна державна адміністрація організовувала промотур для китайських туроператорів та журналістів.

Ключові слова:

делегаціяКитайтуризм
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ