«Крізь терни до зірок»: на Львівщині вшановують світлу пам'ять Йосипа Сліпого

7 вересня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

З нагоди 33-ої річниці смерті в Архикатедральному Соборі Святого Юра відбулась Божественна Літургія за прославу патріарха Йосифа. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

З нагоди вшанування пам’яті Патріарха сьогодні у крипті собору святого Юра відбудеться панахида за участю Блаженнішого Святослава та Священного Синоду Єпископів УГКЦ.

Окрім того, камерний оркестр Заслуженої капели України «Трембіта»  під диригування Миколи Кулика виконає мистецьку програму «Я вибираю віру…». 

Зазначимо, що Львівська облдержадміністрація проголосила 2017-й рік з нагоди 125-річчя з дня народження Верховного Архиєпископа Української Греко-католицької Церкви, багаторічного політичного в'язня радянських концтаборів — роком Йосифа Сліпого.

Довідково:

Йосип Сліпий - єпископ Української Греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви; з 1 листопада 1944 року Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський, з 23 грудня 1963 року Верховний Архієпископ Львівський — предстоятель Української Греко-католицької церкви.Єпископський герб Патріарха Йосифа Сліпого містив напис «Per aspera ad astra» (з лат. — «Крізь терни до зірок»).

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ