Школярі з Львівщини змагаються у Всеукраїнському фіналі “Олімпійське лелеченя”

6 вересня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 вересня, відбулось урочисте відкриття Фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» -«Olympicmove UA» у місті Києві. На змагання прибули дитячі команди - представники усіх областей України.

Право представляти Львівщину отримала команда “Соколята” Сокальської спеціалізованої загальноосвітньої школи №3.

Участь у відкритті заходу взяли: президент НОК України Сергій Бубка, призери Олімпійських ігор: Олена Садовнича(стрільба з лука), Валерій Андрійцев(вільна боротьба), Олена Яценко (гандбол), Ілля Кваша (стрибки у воду), призерка чемпіонату світу з легкої атлетики, чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор Юлія Левченко, призер Юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Богдан Ядов та інші.

Кожна команда учасників змагатиметься у конкурсах спортивної естафети, олімпійської вікторини та волейболі. Під час заходу діти зможуть  познайомитися та поспілкуватися зі своїми кумирами – спортсменами-олімпійцями.

Довідково:

Проект «Олімпійське лелеченя» вже сьомий рік поспіль проводиться завдяки  ініціативі Національного Олімпійського Комітету України, що спрямований на реалізацію одного із найважливіших напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги,  а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ