Школярі з Львівщини змагаються у Всеукраїнському фіналі “Олімпійське лелеченя”

6 вересня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 вересня, відбулось урочисте відкриття Фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» -«Olympicmove UA» у місті Києві. На змагання прибули дитячі команди - представники усіх областей України.

Право представляти Львівщину отримала команда “Соколята” Сокальської спеціалізованої загальноосвітньої школи №3.

Участь у відкритті заходу взяли: президент НОК України Сергій Бубка, призери Олімпійських ігор: Олена Садовнича(стрільба з лука), Валерій Андрійцев(вільна боротьба), Олена Яценко (гандбол), Ілля Кваша (стрибки у воду), призерка чемпіонату світу з легкої атлетики, чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор Юлія Левченко, призер Юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Богдан Ядов та інші.

Кожна команда учасників змагатиметься у конкурсах спортивної естафети, олімпійської вікторини та волейболі. Під час заходу діти зможуть  познайомитися та поспілкуватися зі своїми кумирами – спортсменами-олімпійцями.

Довідково:

Проект «Олімпійське лелеченя» вже сьомий рік поспіль проводиться завдяки  ініціативі Національного Олімпійського Комітету України, що спрямований на реалізацію одного із найважливіших напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги,  а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ