У Львівській ОДА навчали енергосервісу в бюджетній сфері

5 вересня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Як провести енергомодернізацію бюджетних установ, не витрачаючи бюджетних коштів, сьогодні навчали у Львівській ОДА. Майже сотня зацікавлених осіб взяли участь у семінарі на тему «Практика впровадження послуг ЕСКО в бюджетній сфері».

Про це повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації.   

"Майже три сотні бюджетних установ внесли до списку потенційних об’єктів, де заплановано впровадження енергоощадних заходів на умовах енергосервісу. Серед таких об`єктів - школи, лікарні, музеї та дитячі садки", - наголосив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Мельник.

Також підготовлено усю необхідну документацію з метою укладання ЕСКО-контрактів для 11 об’єктів обласної комунальної власності.

На семінарі порушили питання законодавчого врегулювання договорів та процедур закупівлі послуг енергосервісу.

Довідка

Концепція енергосервісу полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ впроваджується інвесторами – енергосервісними компаніями (ЕСКО), які, вкладаючи власні кошти, несуть фінансові ризики, беруть відповідальність за якість робіт та зацікавлені  в економії витрат на оплату комунальних послуг. Оплата енергосервісу здійснюється замовником виключно за рахунок економії енергоресурсів, досягнутої в результаті здійснення такими компаніями енергоефективних заходів.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ