У Дрогобичі відкрили Міжрайонний скринінговий центр

30 серпня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

29 серпня, у приміщенні Дрогобицької міської лікарні №3, завдяки співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Світового банку та департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, відкрили Міжрайонний скринінговий центр для діагностики передракових захворювань та раку у жінок. Застосовуючи сучасне обладнання у центрі безкоштовно проводять гінекологічний огляд із цитологічним дослідженням, обстеження за допомогою кольпоскопу та УЗД, а також мамографію.

Дрогобицький скринінговий центр — один з шести у Львівській області. Такі ж центри є у містах Червоноград, Стрий, Самбір, Львів. Географічне розташування скринінгового центру дозволяє пройти обстеження жінкам не лише із Дрогобича, але й сусідніх міст та сіл Дрогобицького району Львівщини.

Ще однією перевагою скринінгового центру є його розташування на базі лікарні, де працюють фахові онкогінекологи та онкохірурги.

«Сьогодні вкрай важливо виявляти вірогідність онкозахворювань у жінок. У свою чергу це вплине на зниження показника смертності. Адже, рак шийки матки та рак молочної залози сьогодні поширені навіть серед молодих жінок», - зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.  

Мамографічний кабінет працює по буднях з 10:00 до 13:00 год. Додаткову інформацію щодо проходження обстеження можна отримати у реєстратурі лікарні за номером телефону (03244) 2-17-95.

Зазначимо, що з метою запобіганню захворюванню на Львівщині проводять заходи із вакцинації дівчат від раку шийки матки.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ