В Золочеві відкрили спеціалізований зал для занять боксу

28 серпня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

26 серпня 2017 року, з нагоди Дня Незалежності України, у місті Золочеві на Львівщині в приміщенні реконструйованого районного Народного дому урочисто відкрили сучасний зал боксу.

Під час урочистого відкриття відбулася й товариська матчева зустріч між командами Львівщини та Республіки Польща на честь золочівського ветерана боксу Ярослава Павельця. Також організатори забезпечили для учасників змагань екскурсійну програму Золочівським замком, де відбувся показ середньовічних боїв у виконанні представників ГО «Чорна Галич».

Варто зазначити, що завдяки спільним зусиллям і плідної співпраці Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Золочівської районної ради, Золочівської державної адміністрації, Золочівської міської ради, Львівської обласної федерації боксу та Федерації боксу України, ГО «Шанувальників боксу Золочівщини», шанувальників боксу, спортсменів, меценатів, а також небайдужих мешканців Золочева, виділили приміщення та спортивний інвентар, провели будівельно-монтажні роботи для відкриття сучасного залу боксу в Золочівському районі.

Ключові слова:

боксспорт
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ