Підтримка видобувної галузі у регіонах – з 1 січня частина рентних платежів надходитиме у громади

22 серпня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

1 січня 2018 року набуде чинності нова редакція Закону України 1793-19 «Про внесення змін до бюджетного кодексу України щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату». Відтак, частина грошових активів, які сплачують компанії, користуючись ресурсами, перейдуть громадам.

Про це сьогодні, під час прес-конференції розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації Михайло Мельник.

«З першого січня частина фінансового ресурсу з рентних платежів, тобто 5 % від надходжень буде залишатись на місцях, з них: 2 % в обласних бюджетах, 2 % - в районних і 1 % в місцевих бюджетах. Це той фінансовий ресурс, який допоможе громадам на місцях формувати довготривалі бюджети, а також розуміти на які потреби скеровувати кошти. Ми очікуємо, що у 2018 році ці платежі загалом складуть біля 60 млн гривень», - зазначив Михайло Мельник.

Як наголосив Михайло Мельник, значна частина Львівщини охоплена природними  багатствами.

«За поточний рік ми збільшили видобуток природного газу на 65 млн м3. Цим газом зможемо обігріти домівки 25 тис родин Львівщини.  З початку року більше 400 млн гривень вже вкладено в модернізацію та технічне переоснащення газових свердловин, що дасть можливість як збільшити видобуток газу, так і зменшити експлуатаційні витрати під час видобування газу та нафти», - додав Михайло Мельник.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ