«Гоп до купки – всі до Ступки» – веломандрівкою на батьківщину актора відзначать 76-у річницю від Дня народження Богдана Ступки (+відео)

22 серпня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У неділю, 27 серпня, у невеличкому містечку Куликів Львівської області, на батьківщині актора, героя України Богдана Ступки відзначатимуть 76-у річницю від Дня народження великого митця.

Про це розповіли сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції за участі т. в. о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослави Туркало,  директор народного дому у смт. Куликові Ірини Цюпки, директора табору відпочинку «Росинка», організатора веломандрівки Луки Павлюка.

Відтак,  з 12:00 год до 15:00 год під гаслом «Гоп до купки - всі до Ступки» триватиме веломандрівка «В гості до Ступки» за маршрутом Львів-Куликів. Шлях велоподорожі розпочнеться від Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької (вулиця Лесі Українки, 1).

«Куликів на день перетвориться у справжнє театральне містечко. На заходи ми запросили як професійних акторів, так і аматорські колективи», - зазначили Мирослава Туркало.

Так, за її совами, о 16:00 год у Народному домі смт Куликів розпочнеться мистецький вечір-спогад «Зоряний політ Богдана Ступки». 

Окрім того, у межах святкування річниці відкриють погруддя Богдана Ступки

Також усі охочі зможуть ознайомитись із виставками кімнати-світлиці «Мистецький Куликів».

 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ