9 шкіл області долучаться до пілотного проекту концепції нової української школи(+відео)

21 серпня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

1307 шкіл області відчинять цьогоріч свої двері для більше 26-ти тисяч першокласників. Про це під час пре-конференції сьогодні, 21 серпня, розповіла директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

За її словами, наступного навчального року школах області здійснюватимуть пілотування проекту концепції нової української школи. Це зокрема, Львівська школа №66, Львівська початкова школи «Світанок», Бродівська школа №3 та Дрогобицька школа №2.

«Оскільки педагоги виявили особливий інтерес до пілотного проекту, ми розширили цей експеримент і залучили до нього ще 5 шкіл. Це школа «Малюк», школа «Дивосвіт», Львівська школа №99, Золочівський НВК та Сокальська школа №3», - наголосила Любомира Мандзій. - Всього 9 навчальних закладів»

За її словами, так зване «інтегрованого навчання» дозволятиме дітям із раннього віку сприймати світ через діяльність, зокрема, через гру, а далі через діяльнісне навчання. Відтак, кожен день у початковій школі буде тематичним.

«Наприклад, якщо тема дня «Первоцвіти», то всі заняття крутитимуться навколо цієї теми. Це сприяє розвитку інтегрованого сприйняття світу у дітей, вони разом роблятимуть проекти, частіше виходитимуть на вулицю та пізнаватимуть довколишній світ», - додала Любомира Мандзій

Також до старту нової школи у 2018 році створять освітню он-лайн платформу, де будуть розміщені дистанційні курси й сучасні освітні матеріали з основних предметів. Школи зможуть конструювати власні навчальні плани.

«Цього року нас чекає перенавчання всіх вчителів початкової школи, які у 2018 році підуть у нову українську школу. Це більше 2 тисяч осіб, тому ми цього року розширили географію пілотних шкіл, аби на їх базі проводити навчання», - зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

 

Ключові слова:

учнішколашколярі
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ