На Сколівщині віддали шану воїнам УПА

21 серпня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

В неділю, 20 серпня, в с. Хітар біля пам’ятника Борцям за волю України вшанували пам’ять воїнів  УПА, які загинули в 1947 році.

Місцеві мешканці, ветерани УПА, воїни АТО, представники влади та духівництва зібралися для спільної молитви за справжніх патріотів, які віддали свої життя за незалежну Україну.

Вшанувати Героїв також приїхала заступник голови-керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська.

Учасники акції запалили свічки пам’яті та поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України. Після цього відбулося народне віче та патріотична концертна програма за участю народного вокально-інструментального ансамблю «Бескид» та солістів РНД «Бескид» м. Сколе.

Довідка:

У 1942 році неподалік Хітара розташували вишкільний табір для офіцерського складу УПА. Повстанці мали повну підтримку місцевого населення, і в Хітарі було доволі багато криївок для партизанів. Проте, у 1947 році з'явився в селі зрадник.  Саме на літнього Спаса більшовики оточили село в три ряди. Жоден партизан не здався, загинуло понад сто воїнів УПА. Тих, кого вбивали, згодом вивозили в Славське і топили. На тому місці тепер спільна могила.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ