На Львівщині стартувала міжнародна акція «Світове українство»

20 серпня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 серпня, Літургією у храмі Софії Премудрості Божої, що на вул. Козельницькій, 2, стартувала міжнародна акція «Світове українство». Проект спрямований на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді.

Участь у масштабній акції на Львівщині взяли члени організації «Спілка Української Молоді» із України, США, Канади, Німеччини, Франції, Португалії, Великої Британїі, Австралії, Польщі. У межах заходу учасники розроблятимуть стратегію розвитку між виховними структурами в Україні та світі, а також спільно працюватимуть над методичними напрямками та рекомендаціями для виховної праці.

Під час урочистостей з нагоди відкриття заходів із побажанням успіхів та нових звершень до учасників звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка:

«Країна повинна допомагати всім тим людям, які у силу різних обставин опинились за межами держави. А українська діаспора в свою чергу повинна бути лобістом інтересів України у всьому світі», - наголосив Олег Синютка.

Зазначимо, організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО Спілки Української молоді в Україні та Український Католицький Університет.

Довідково:

Спілка Української Молоді (СУМ) – молодіжна виховна організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах. З 1946 року організація поширює свою працю на різні країни світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ