На Львівщині відбувся чемпіонат Європи з автомодельного спорту

8 серпня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Днями на одному з найкращих кордодромів Європи у м. Стрий завершився 66-й чемпіонат Європи з автомодельного спорту.

Віце-чемпіонами Європи 2017 року стала збірна України, окрім того українці вдруге поспіль стали володарями Кубка Європи.

Загалом у чемпіонаті взяли участь близько 100 найсильніших представників європейського автомодельного спорту з 13 країн: Білорусі, Болгарії, Великобританії, Естонії, Італії, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Угорщини, Франції, Швейцарії та України, які привезли з собою для участі у цих змаганнях 134 кордові моделі.

Збірна команда України виступала у складі 19 найкращих автомоделістів з Дніпровської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Тернопільської та Львівської областей, серед яких 9 автомоделістів зі Стрия, зокрема, Тарас Прядка, Олександр Сорока, Сергій Цибаньов, Сергій Ковальчук, Віктор Василенко, Андрій Смольніков, Володимир Смольніков, Андрій Сухін та Ігор Сафіяник.

Усіх переможців та призерів нагородили кубками, медалями та сувенірними табличками.

Зазначимо, змагання міському стадіоні «Сокіл» відбулися під егідою Міністерства молоді та спорту України, Європейська федерація автомодельного спорту (FEMA), національної та обласної федерацій автомодельного спорту, а також управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Стрийської міської ради,Стрийський спортивно-технічний клуб ТСО України та за активної підтримки меценатів і партнерів змагань. Офіційний медіа-партнер - рекламно-інформаційна газета «Фортуна» (Стрий) та сайт "Галичина спортивна".

 

Довідково.

Автомодельний спорт – технічний вид спорту, що поєднує в собі конструювання моделей автомобілів, їх виготовлення відповідно до вимог правил та безпосередню участь у змаганнях. Автомоделі є різних груп, зокрема кордові з приводом на колеса, кордові з повітряним гвинтом, моделі радіокеровані, трасові, найпростіші. У кожній групі розрізняють класи.

Кордова автомодель – спеціальна швидкісна модель автомобіля з двигуном, яка рухається по колу на кільцевому треку та утримується сталевою ниткою (кордом). Моделі запускають з метою досягнення максимальної швидкості, сьогоднішні рекорди сягають понад 340 км/год.

 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ