З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили кращих правоохоронців

3 серпня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

3 липня, з нагоди Дня національної поліції, на Львівщині відзначили кращих працівників правоохоронної сфери. Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський привітав та нагородив  відзнаками правоохоронців.

«З підписанням Президентом України Закону України «Про національну поліцію» відбулась реформа. Носіями цієї реформи є безпосередньо ви. Від вашої щоденної роботи залежить безпека і добробут, а її результатом є те, що сьогодні Львівщина є одним з найбезпечніших місць на території України. Це робота, яку пересічний мешканець зазвичай не зауважує, але ми її відчуваємо»,- наголосив у вітальному слові Ростислав Замлинський.

Також перший заступник відзначив не лише фаховість, а й людські та моральні якості працівників поліції, які є необхідними у роботі на захисті громади.

«Ми розуміємо, що безпосередню роботу поліції бачать мешканці тоді, коли звертаються з певною проблемою. Відкритість, щирість і вміння перейнятися проблемою людини – це і є те, що сьогодні робить Національна поліція»,- додав Ростислав Замлинський. 

Ключові слова:

відзначенняполіція
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ