Представники Львівщини – серед переможців VII Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки

3 серпня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Команда Львівської області продовжує виборювати переможні медалі VII Всеукраїнських ігор ветеранів спорт пам’яті Михайла Макаровича Баки. Зокрема, нещодавно у місті Дніпрі завершилися змагання з веслування на байдарках і каное, а в Києві – турнір з легкої атлетики .

Відтак, збірна команда ветеранів з веслування на байдарках та каное Львівщини посіла в Дніпрі третє загальнокомандне місце. Найбільше нагород в особистому заліку цих змагань здобули Оксана Заліско, Андрій Луцик, Євген Балог, Ольга Стадник та Павло Солук. Так, Оксана Заліско у парі з Ольгою Стадник вибороли перше місце у байдарці-двійці. В цій же дисципліні перемогу вибороли Євген Балог та Олексій Нагуляк. Андрій Луцик привіз на Львівщину одразу чотири золоті медалі, які виборов в одиночному заїзді на байдарці, в байдарці-двійці, байдарці-четвірці, а також в каное-двійці разом з Павлом Солуком.

У легкоатлетичному турнірі спортсмени-ветерани Львівщини, виступаючи у складі 30 атлетів, вибороли 17 нагород VII Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки.

8 золотих медалей вибороли веетеранам легкої атлетики Іван Урущак, Анатолій Жук, Марія Островська, Ольга Стадник, Віктор Шеремет, Василь Крупський. Ще 5 срібних нагород привезли Ігор Лисий, Ольга Стадник, Павло Жирков, Ігор Соболевський та 5 бронзових медалей: Іван Урущак, Василь Крупський, Ігор Соболевський, Олександр Царицин.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ