Урочисте шикування, привітання, нагородження кращих – на Львівщині відзначили День Високомобільних десантних військ

2 серпня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

2 серпня, Львівщина відзначає 25-ту річницю створення високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Урочисті заходи традиційно відбулись на базі 80-го аеромобільного полку 13 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Привітали із професійним святом десантників керівництво області, духівництво, громада, близькі та рідні.

У вітальному слові перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський наголосив на важливості внеску військовослужбовців та нагородив кращих представників полку.

«Військовослужбовці десантних військ - дуже мужні та відважні люди, які виконували та продовжують виконувати надзвичайно складну, проте необхідну працю. На превеликий жаль, багато з них немає сьогодні поруч з нами, проте вони залишаються в наших серцях. Сьогодні, ми повинні розуміти, що завдяки таким відважним людям, ми маємо мир, спокій і можемо розвивати свою країну», - наголосив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський побажав військовим надійних та захищених тилів та висловив впевненість у перемозі у випробуваннях, які випали на долю нашої країни.

«Насамперед, хочу побажати Вам надійних і захищених тилів, міцної опори і друзів, щоб Ви були міцні і духом і тілом. Бажаю вашим батькам та родинам терпіння, спокою і впевненості в тому, що ви завжди повернетесь додому живі і усміхнені. Всім нам хочу побажати миру, злагоди, єдності і впевненості. Ми - сильний народ, який переможе будь-які труднощі, та ворога, який посміє зазіхнути на нашу територіальну цілісність і незалежність», - зазначив Ростислав Замлинський.

Подяки Львівської ОДА вручили представникам духівництва військової частини.

Опісля урочистостей усі присутні помолились за військових та мир на українській землі. По завершенні пролунав святковий концерт.

Ключові слова:

відзначеннядесантники

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ