Понад 80 учасників АТО пройшли безкоштовну реабілітацію у Соснівці

1 серпня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська обласна лікарня відновного лікування №3», яка розташована у містечку Соснівка Львівської області, проводить реабілітацію та лікування учасників АТО. Відтак цьогоріч вже 88 учасників АТО отримали необхідну допомогу лікарів та реабілітологів.

Курс лікування для бійців АТО розрахований приблизно на 14 днів. Усі послуги для воїнів безкоштовні.

Допомогу учасникам АТО надають лікарі-реабілітологи, терапевти, масажисти. У закладі діє фізіотерапевтичне відділення з широким спектром фізіотерапевтичних електропроцедур: магнітотерапія, лазаротерапія, електрофорез тощо. Є кабінети бальнеології, водолікування, спелеотерапії, «соляна» кімната, тренажерний зал. Проводяться лабораторні обстеження.

В лікарні працює кабінет психолога, який надає кваліфіковану допомогу учасникам АТО з питань психологічної адаптації до соціуму, також надаються консультації сім’ям учасників АТО.  Безпосередньо з учасниками АТО  проводяться психологічні тренінги, як індивідуальні так і групові.

Для того, щоб пройти необхідне лікування чи реабілітацію потрібно скерування амбулаторно-поліклінічних закладів області, або військкоматів за місцем реєстрації. Якщо демобілізовані бійці працюють, листки непрацездатності  відкриваються за місцем скерування. З документів при госпіталізації потрібно мати з собою паспорт та посвідчення учасника АТО.

Звертатись у «Львівську обласну лікарню відновного лікування №3»  з приводу проходження лікування та реабілітації учасники АТО можуть за телефоном - (03249) 34-154.

Ключові слова:

АТО

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ