«Я дуже хочу, щоб Львівщина стала прикладом українсько-польської співпраці», - Олег Синютка

27 липня 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

У середу, 27 липня, відбулась зустріч голови Львівської ОДА та делегації Міністерства закордонних справ Республіки Польщі на чолі із заступником міністра Йоанною Вронецькою.

Очільник області висловив подяку польській делегації за підтримку територіальної цілісності, суверенітету та євроінтеграційних прагнень України та наголосив на важливості єднання обидвох народів.    

«Українсько-польські стосунки мали різні періоди та історії. Але ми завжди пам’ятаємо, що тут у нас є коріння не лише українців, але дуже багатьох польських родів. І ми поважаємо і шануємо нашу спільну історію. Я переконаний, що в нашого покоління є не лише історичний шанс, але й завдання – чітко, раз і назавжди закласти пігрунтя українсько - польської співпраці і дружби. Я дуже хочу, щоб Львівщина стала прикладом українсько-польської співпраці», - наголосив Олег Синютка.

Учасники зустрічі обговорили спільні проекти та напрямки польсько-українського співробітництва, зокрема детальніше зупинились на питаннях інфраструктури, навчаннях підприємців та роботи над відновленням знищених історичних пам’яток України та Польщі. Важливим напрямком обговорення також стали процеси децентралізації на Львівщині.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ