Львівська область представить свій інвестиційний та бізнес-потенціал у Чехії

25 липня 2017р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Прес-служба ОДА

За інформацією Посольства Чеської Республіки в Україні 9-13 жовтня 2017 р. в місті Брно (Чеська Республіка) відбудеться Міжнародна виставка машинобудування, яка буде найбільшим виставковим галузевим заходом в Центральній та Східній Європі. Там запланована участь і представників Львівщини.

З чеської сторони в його організації братимуть участь торгово-промислова палата Чеської Республіки  та її регіональне відділення у місті Брно, торгово- промислова палата Чеської Республіки з економічних зв’язків з країнами СНД, місцеві органи влади міста Брно та Південно-моравського краю.

 У цей період заплановано і проведення українсько-чеського бізнес-форуму. Для участі у цій машинобудівній виставці та форумі прибуде й делегація із Львівщини для проведення зустрічей з керівництвом Південно-моравського краю, а також для участі у Дні України. Тоді ж заплановано презентацію можливостей області у різноманітних сферах, інформування ділових кіл Чехії та інших країн-учасниць про інвестиційні можливості Львівщини.

Машинобудівні підприємства також матимуть змогу гідно представити власну продукцію  та налагодити вигідну співпрацю  з іноземними партнерами.

За додатковою інформацією щодо участі у форумі просимо звертатись управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації за номером: (032) 261-20-40 та/або на електронну пошту: invest.loda@gmail.com.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ