Сьогодні Львівщина вшановує пам'ять видатного українця Олега Ольжича

21 липня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

21 липня виповнюється 110-та річниця від дня народження українського поета, археолога та громадського діяча Олега Ольжича.

З нагоди відзначення пам’ятної дати представники влади та громадськості поклали квіти до меморіальної дошки Олега Ольжича. Опісля відбулось громадське віче та спільна молитва учасників заходу.

«Це людина, талан якої зріс на прекрасному грунті – батьки виховали його гідною людиною, справнім українцем. Два кредо життя Олега Ольжича – віра і незбагненність. Віра в Бога, віра в Україну, і незбагненність вершин, яких може досягти людина, - зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. - Людина живе доти, доки жива пам'ять про неї. Твори, наукові дослідження Олега Ольжича берегтимуть нашу пам'ять про нього ще довгі роки».

Також у Львівській ОДА (2 поверх, біля каб. 257) триває виставка, присвячена творчості Олега Ольжича.

Нагадаємо, о 18:00 год сьогодні, 21 липня, у Львівському палаці мистецтв відбудеться вечір, присвячений річниці дня народження видатного українця.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ