На Львівщині триває Всеукраїнська акції «Школа плавання»

19 липня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

З ініціативи Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» у літню пору на водоймах України тривають заходи з навчання дітей навикам плавання «Школа плавання». 

Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», який багато років поспіль ефективно співпрацює із оздоровчо-лікувальним комплексом «Ровесник», що розташований в селі Комарів Сокальського району, поблизу шахтарського міста Червоноград, також не залишається осторонь цієї важливої літньої акції.

За підтримки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, центр разом з керівництвом комплексу провели низку спортивно-масових заходів в межах «Школи плавання», серед яких: змагання у плаванні та підведення підсумків «Малої олімпіади-2017». 

Впродовж усього відпочинку в «Ровеснику» діти мають можливість скористатися басейном для удосконалення своїх навичок плавання, а ті, хто ще не вміє триматися на воді, – навчитися плаванню у межах курсу. Завдяки цій програмі кожної зміни кількість дітей, які навчилися плавати, зростає більш ніж на 200 осіб.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ