Вірні Львівщини вшановують святих апостолів Петра і Павла

12 липня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 липня, християни східного обряду вшановують пам’ять святих верховних апостолів Петра і Павла. З цієї нагоди у храмах Львіщини відбуваються святкові Літургії.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла УГКЦ відбулось богослужіння. Літургію очолив Преосвященний Владика Володимир (Груца).

Під час служіння із проханням миру для України до захисників Церкви апостолів Петра і Павла звернулось духовенство, керівництво області, мешканці міста.  

 

Довідково

Апостоли Петро і Павло є не лише захисниками Церкви, але й вірними пастирями, сповненими духовного смирення та відваги. Обидва апостоли багато потрудилися в поширенні Христової віри і тому справедливо відзначаються разом у числі «стовпів» Церкви Христової і первоверховними апостолами. Вони обидва мученицькою смертю померли в Римі, при імператорі Нероні, і їх пам'ять святкується в один день.

Свято святих апостолів Петра і Павла закінчується Петрівка – піст, що тривав упродовж кількох тижнів. Вважалося добрим знаком, якщо свято Петра припадало на середу, - тоді слід було чекати гарного року.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ