Понад 70 млн грн з обласного бюджету - на ремонт доріг

10 липня 2017р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансували 196,3 млн грн. Із них - 77 млн грн спрямували на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

Як повідомили у департаменті фінансів облдержадміністрації, окрім захищених та інших першочергових видатків, виділили кошти в межах реалізації обласних програм, зокрема: на виконання програми «Спортивний майданчик» - 3 млн грн, підтримку та розвиток агропромислового виробництва - 1 млн грн, охорону навколишнього природного середовища - 0,6 млн грн,  підтримку мистецьких шкіл - 0,5 млн грн та народних домів - 0,4 млн грн, компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автомобільному транспорті - 0,3 млн гривень.

Крім того, на забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями-медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією - 1 млн грн, покращення медичної допомоги хворим з розсіяним склерозом хворим на Хворобу Паркінсона - 0,7 млн грн.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ