«AGROPORT WEST LVIV 2018» відбудеться наприкінці квітня наступного року

7 липня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з директором ТзОВ «Авіабренд» Дмитром Титаренком досягнуто домовленостей щодо проведення  втретє у Львові Міжнародного форуму з розвитку  фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2018».

Під час зустрічі відбулася презентація звіту про результати проведення Міжнародного форуму у 2017 році, а також анонсовано дати проведення заходу у 2018 році, а саме 19-21 квітня.

Традиційно головним завдання заходу стане – інформаційна підтримка виробників, розширення ринків збуту, налагодження міжнародних відносин, формування сучасних стандартів якості, які будуть відповідати вимогами СОТ та ЄС. Форум проходить під патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації та Міністерства АПП України.                  

Довідково:

АГРОПОРТ – Міжнародний форум, що є одним з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі, а також єдиною в Україні галузевою подією, що, починаючи з 2014 року, включена до всесвітнього календаря FAO. З 2016 року АГРОПОРТ проходить в оновленому форматі «Схід-Захід» у двох містах – Львові та Харкові. Основними майданчиками заходу є українські аеропорти.

Перший «AGROPORT West Lviv» відбувся 26–28 травня 2016 на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Загалом протягом 3-х днів відбулося понад 14 різних семінарів, конференцій та дискусій, на яких виступили понад 100 спікерів. В заходах форуму взяли участь понад 70 експонентів та більше 150 компаній та організацій з 13 країн світу – Ісландії, Італії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Канади, Польщі, Сербії, Словенії, США, Франції, Чехії, України.  Аудиторія «AGROPORT West Lviv» 2016 склала понад 4000 осіб з 28 країн світу, зокрема 10% спостерігали за роботою форуму завдяки одночасним онлайн-трансляціям з чотирьох конференц-залів.

Ключові слова:

АПКАгропорт
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ