Проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» продовжив свою роботу у Самборі та Старому Самборі

7 липня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Костянтин Руденко, головний позаштатний кардіохірург МОЗ України, з фахівцями інституту кардіології імені М.М. Амосова продовжили обстеження пацієнтів із гірських районів Львівщини.

6 липня міждисциплінарна група спеціалістів всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» відвідала Самбірську ЦРЛ. Відтак, було оглянуто 50 пацієнтів, з них 6 дітей з вродженими вадами серця та 44 дорослих. Всі пацієнти отримали рекомендації щодо тактики подальшого лікування. Двом пацієнтам запропоновано протезування клапанів, одному – повторне оперативне втручання з приводу вродженої вади серця.

У Старосамбірському районі, фахівці обстежили 22 пацієнтів з важкою патологією серцево-судинної системи, з них 4 дітей. Пацієнтів, які потребують високоспеціалізованого обстеження (2 дітей та 4 дорослих)  скеровано на лікування в Національний інститут серцево-судинної хірургії (м.Київ).

Нагадаємо, що Проект реалізовується Асоціацією серцево-судинних хірургів України та ДУ «Національний інститут судинної хірургії М.М. Амосова НАМН України» за сприяння МОЗ України, НАМН України та департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. Метою візиту є консультування та відбір пацієнтів дитячого та дорослого населення для подальшого дообстеження та лікування.

Ключові слова:

лікуваннямедики

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ