На потреби учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні – майже 160 тис грн

29 Червня 2017р, Координаційний медіа-центр. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

З обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 157,3  тис грн.

Як повідомили в департаменті фінансів облдержадміністрації, ці кошти дозволять виплатити одноразову адресну допомогу 26 воїнам з числа демобілізованих із зони АТО (по 3 тис грн) та щомісячні соціальні виплати – 4 дітям загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тис грн).

На встановлення пам'ятного знаку на могилі загиблого під час АТО скерували 32 тис грн та 37,3 тис грн – на відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на житлово-комунальні послуги родинам Героїв Небесної Сотні.

Усього з початку року з обласного бюджету на виплату одноразової допомоги демобілізованим із зони АТО виділили 1 млн 764 тис грн, щомісячної соціальної виплати дітям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні – 3 млн 137,1 тис грн, встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО – 191,9 тис грн, відшкодували витрат, пов’язаних із наданням пільг родинам Героїв Небесної Сотні – 151,5 тис грн.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ