Засідання Ради лісового сектору: розвиток галузі, забезпечення лісосировиною деревообробних підприємств регіону

22 Червня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Про динаміку розвитку лісової галузі Львівщини, забезпечення лісосировиною деревообробних підприємств регіону та експортний потенціал області нещодавно говорили під час засідання Ради лісового сектору під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського.

Під час аналізу експортного потенціалу Львівщини директор департаменту економічної політики Львівської ОДА зауважив, що в І кварталі 2017 року, – вперше за останні п’ять років – експорт меблів посів перше місце у валових надходженнях, випередивши необроблену деревину та продукцію лісопиляння.

Присутні зійшлися на думці, що це дуже добра тенденція розвитку лісового сектору області. Адже кожен четвертий долар у валютних надходженнях підприємств Львівщини – це надходження від реалізації продукції підприємств лісового сектору.

У підсумку Рада ухвалила низку стратегічних рішень, спрямованих на налагодження внутрішньої кооперації ринку деревини Львівщини, зміцнення торговельно-економічних зв’язків у межах області та забезпечення стабільної динаміки зростання галузі. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ