На Львівщині відбулося «Сімейне свято полуниці»

26 Червня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Цими вихідними, у с. Підгородище Перемишлянського району на кооперативному полі СОК «Агрофрут» за підтримки департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, відбулося найсмачніше свято сезону – «Сімейне свято полуниці».

Сюди з’їхались не лише ягідники Львівщини, а й представники особистих селянських господарств, що планують займатись ягідництвом.

Формат свята - це сімейний інформаційний пікнік, де батьки вивчали досвід кооперативу, а дітвора брала участь в конкурсах та іграх з аніматорами.

Гості мали змогу ознайомитись із полуничними та малиновими кооперативними полями, із технологією вирощування ягідних культур та вимогами щодо збору ягід на полі, технікою. Також обговорили практичні навички кооперації, цікавинки переробки.

СОК «Агрофрут» функціонує з 2014 року та вже прославилось на всю Львівщину своїми ягідними плантаціями, що простягнулись на 10 га.

Свято організували ГО"Інноваційне фермерство та кооперація" за участі "Розвиток полуничних кооперативів", в партнерстві з БФ "Добробут громад", Danone Ecosystem Fund, Heifer Internacional та Dantrade.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ