Керівництво Львівської ОДА провело зустріч із представниками Британсько-Української торгової палати

23 Червня 2017р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Управління туризму та курортів, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Основною темою цьогорічної зустрічі було обговорення питань туризму та туристичної інфраструктури Львівщини.

Зустріч відвідали перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, голова Британсько-Української торгово-промислової палати Бейт Томс, а також представники банків, фінансових корпорацій та бізнес-структур.

«Львівський регіон безпечний для інвесторів. Ми намагаємось створювати сприятливі умови для ведення бізнесу, і можу запевнити: робити бізнес тут вигідно», - зауважив заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський

Зазначимо, Львівщина планує представляти туристичні та курортні пропозиції області на всесвітній туристичній виставці «WTM 2017 у Лондоні в листопаді. А також в Японії, Польщі та Білорусі.

Довідково:

Британсько-українська торгова палата об'єднує британські і міжнародні компанії, що бажають зосередити увагу на українському ринку, а також надає допомогу українським компаніям і приватним особам, які бажають встановити ділові, комерційні та торгові відносини в Сполученому Королівстві чи в інших країнах світу.

Ключові слова:

туризм
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ