Під час благодійного концерту Оксани Кровицької збиратимуть кошти для дитячої кардіології

13 Червня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 16 червня, Оксана Кровицька виступить із благодійним концертом  у Львівській філармонії. Оперна діва зачаровуватиме слухачів своїм сопрано разом із Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під диригуванням Тараса Криси. 

Кошти виручені під час концерту передадуть для купівлі портативного ультразвукового апарату  VIVID   I ,  General Electric   Healthcare   для дитячої кардіології у Львові.

Довідково:

Оксана Кровицька з 1993 року своїм сопрано здобувала визнання у публіки США. Спочатку співачка підкорила Нью-Йорк, потім - оперні театри Флориди, Сан-Франциско, Палм-Біч, Монте-Карло та інші найяскравіші концертні зали Америки. Серед найкращих ролей Оксани Кровицької - Мюзетта і Мімі з «Богеми», Віолетта з «Травіати», Чіо-Чіо-сан з «Мадам Баттерфляй», про яку у New York times написав: « Cаме така Баттерфляй, яку хотів Пуччіні».

Гастрольна мапа оперної зірки не обмежується США - вона виступала в Мексиці та Чилі, в Європі, зокрема - в Німеччині та Італії. Була удостоєна найвищої для вокалістів американської нагороди — «Diva Award».

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ