Всеукраїнський тур маршрутом «Вишиваний шлях» подорожує Львівщиною

12 Червня 2017р, Новини. Управління туризму та курортів, Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Упродовж 7 – 16 червня на Львівщині перебувають учасники соціального проекту «Всеукраїнський тур маршрутом «Вишиваний шлях». У межах подорожі тревел-блогери Ірина Журавель та Сергій Нагорний завітали до Львівської облдержадміністрації, де поспілкувалися з першим заступником голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським.

Ростислав Замлинський, вітаючи гостей, розповів, що на Львівщині знаходиться 25% усіх архітектурних пам’яток України, а також повідомив, що наша область є лідером в країні з організації туристичних шляхів для активних мандрівників. «Львівщина була першим регіоном, який запровадив веловагони у співпраці з «Укрзалізницею». Завдяки цьому активні туристи мають можливість зі своїми «двохколісними друзями» діставатися до місць призначення», - поінформував він.

Крім того, перший заступник голови ОДА зупинився на промоційних турах Львівщиною для іноземних делегацій, привабливості регіону в різні пори року, переліку локацій для кінематографу, а також у цілому на туристичному потенціалі області. «Ми ставимо собі за мету, щоб люди, які до нас приїхали, отримали позитивні емоції і передали їх своєму оточенню», - наголосив Ростислав Замлинський.

За словами Ірини Журавель, упродовж туру вони поєднують відпочинок із пізнанням сучасного життя, історії і культури народу. «Щодня відвідуємо нове місто, знайомимося з цікавими місцями України, про які мало хто знає, подорожуємо автентичними селами і культурними центрами. А потім ділимося враженнями на YouTube-каналі проекту та описуємо свої пригоди у текстових блогах на сайті та сторінках проекту в соціальних мережах», - розповіла тревел-блогер.

Під час зустрічі тревел-блогери Ірина Журавель та Сергій Нагорний вручили сертифікат на визначення якості ґрунтів від партнера проекту компанії SoilCares для фермерського господарства Львівщини «Нова мрія».

Довідково:

Блогери мандрують Львівщиною за таким маршрутом: смт. Славське – с.Волосянка - с. Урич – смт. Східниця – м. Дрогобич – с. Стільсько – м. Львів – м. Золочів – Підгірці – смт. Олесько – м. Жовква – с. Крехів – м. Жовква – м. Белз – с. Комарів – с. Кути – м. Броди.

У кожному з районів Львівщини є локальні координатори, які забезпечують активну пізнавальну програму, смачні пригощення та нічліг від місцевих бізнес-партнерів.

Організатор проекту – громадська організація «Вишиваний Шлях», мета діяльності якої – розвиток внутрішнього туризму в Україні через просування однойменного унікального туристичного маршруту. Проект є некомерційним, у роботу залучено більше 40 локальних координаторів, що працюють на волонтерських засадах. Організатори вірять, що проект «Тур Вишиваним Шляхом» отримає широке медійне висвітлення та надихне тисячі українців подорожувати Україною.

Ключові слова:

блогерподорожтуризм

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ