Понад 1,5 млн грн – до держбюджету від Держгеокадастру Львівщини

8 Червня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Від початку року працівники головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали більше 100 тис адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали 83,5 тис послуг. Ще більше – 16 тис послуг фахівці землевпорядної служби надали платно.

Як повідомив начальник Головного управління Андрій Кавецький, за ці послуги нарахована плата у сумі 1,5 млн грн, кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 13,7 тис таких запитів, що становить 81% від загальної кількості платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширеними були запити щодо державної реєстрації земельної ділянки – 31 896, про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі – 16 378. Також безоплатно надано 9 135 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

 Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ