Співвласники багатоквартирних будинків у Старому Самборі відвідали практичний семінар

6 Червня 2017р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Про особливості права власності у багатоквартирному будинку та створення об`єднання співвласників багатоквартирного будинку говорили під час семінару в м. Старий Самбір.

Учасники семінару поділилися практичним досвідом впровадження основ створення об`єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), а також надання роз’яснень щодо прав, обов’язків і відповідальності співвласників багатоквартирного будинку.

Як повідомляють у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації, для підтримки створення та функціонування ОСББ в містах та районах області впродовж поточного року проведуть різного плану навчання, консультації та семінари.

Окрім того, департамент запрошує до співпраці активні громадські організації та асоціації, які зацікавленні в ефективності створенні ОСББ, підвищенні рівня управління житловим фондом шляхом формування конкурентного середовища на ринку комунальних послуг.

За детальнішою інформацією варто звертатися за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 6 (3-й поверх) або за тел.: 275-01-51.

Зазначимо, що станом на 1 червня ОСББ функціонує у 2 446 багатоквартирних будинках області.

Ключові слова:

семінарЖКГОСББ
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ