«Мистецька хвиля миру дітей України та світу» зібрала близько 1000 учасників з усіх областей країни

1 Червня 2017р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 червня, на площі Святого Юра у Львові Естафетою миру «Мистецька хвиля миру дітей України та світу» стартував ІІ етап ХV Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького». 

Перед початком, Львівський Митрополит Ігор (Возьняк) у Соборі Св. Юра відправив благословенний молебень за дар життя дітей та мир в Україні.

Естафета миру пройшла від площі Святого Юра вулицями міста до Львівського національного академічного театру оперу та балету ім. Соломії Крушельницької.

Опісля, у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької розпочалась святкова академія до Дня захисту дітей, під час якої юні митці просто на сцені створювали власні полотна.

У межах ХV ювілейного Міжнародного конкурсу 20-ох найкращих учасників нагородили «золотими мольбертами». Двом найталановитішим подарували путівки у Діснейленд (США).

Міжнародний конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт» спрямований на реалізацію Державних й місцевих освітніх та культурних програм і проводиться у межах Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» з метою творчого спілкування талановитих дітей та молоді, розвитку творчого потенціалу особистості, художньо-естетичного вишколу та розкриття здібностей на пленерах й арт класах.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ