Свято читання: розпочався ювілейний Дитячий форум

1 Червня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У Міжнародний день захисту дітей уже вдесяте стартував Дитячий форум.

Цього року юних любителів книг чекає просторова гра-квест: “КОСМОВІЗІЯ: супергерої та книжкова туманність”, де передбачені різноманітні за складністю етапи. Під час проходження квесту «Космовізії» маленькі книгомани зможуть відвідати майстер-класи, інтерактивні уроки, створити колажі та багато іншого. 

«Сьогодні розпочинається надзвичайне свято, яке веде нас у знання. Саме книга дозволяє бути самими собою, вчить нас бути мудрими і веселими, вміти радіти життю. Любі діти, я хочу побажати вам натхнення і сили для того, щоб поринути у нові позапланетні дослідження», - звернулась до юних учасників форуму заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Також на Дитячому форумі представлять ярмарок дитячих книжок, ігор та іграшок.

У межах Форуму відбудеться заключний етап Конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2017", участь у якому візьмуть переможці етапів з 19 областей України, міста Львова, і переможці конкурсу з усім міст та районів Львівщини.

Основна цільова аудиторія форуму – діти 1-7 класів.

Всі заходи на території Форуму - безкоштовні.

З детальною програмою Дитячого Форуму можна ознайомитись тут.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ