Минулоріч в області профінансували 40 програм на 860 млн грн

1 Червня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У 2016 році на Львівщині реалізовувалося 40 обласних програм, на виконання заходів яких з обласного бюджету виділили 887 млн грн. Про це сьогодні, 1 червня, повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський під час засідання сесії обласної ради.

За його словами, рівень фінансування програм склав 97% або 860 млн грн, касові ж видатки (реально закупили товарів, робіт і послуг) становлять – майже 794 млн грн. «Тобто 90% від передбачених коштів були реально інвестовані в регіональний розвиток», - пояснив посадовець.

Варто зазначити, за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році відремонтували майже 110 км доріг, освітлили 50 пішохідних переходів, 22 млн грн – додатково інвестували в агропромисловий комплекс, відремонтували 9 км газопроводу і 7 км водопроводів та інше.

«Завдяки реалізації обласних програм до загальної суми 887 млн грн вдалося додатково залучити 1 млрд 100 млн грн з інших джерел фінансування, у тому числі небюджетних», - поінформував Ростислав Замлинський.

Додамо, що минулого року завершилося виконання п’яти довгострокових програм: розвитку освіти Львівщини, боротьби з онкологічними захворюваннями, «Спортивний майданчик», енергозбереження для населення, забезпечення діяльності регіональних ландшафтних парків області. У 2017 році триває реалізація 21 довгострокової програми, які працювали і в попередніх роках.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ