У Львівському історичному музеї презентували виставку "Будь Я.К.:поет і мода"

16 травня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 травня, у межах ІХ-го Міжнародного фестивалю єврейської музики «LvivKlezFest – 2017» відбулося відкриття виставки «Будь Я.К.: поет і мода».

"Сьогодні ми відкриваємо по-новому наших добрих сусідів, товаришів, людей, з якими майже всю нашу історію ми пройшли пліч-о-пліч і з якими в українців ніколи не було конфлікту.  Ми сьогодні відкриваємо виставку видатного білоруського поета Янки Купали, людини, яка є не лише символом мистецької Білорусії, але й є символом білоруської ідентичності. Дякую за те, що ви відкриваєте для нас зовсім іншу Білорусь - нову, модернову і вічно живу", - зазначив на відкритті виставки голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

На відкриття також завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол.

В основі виставки – музейні предмети з фондових колекцій Державного літературного музею Янки Купали (Республіка Білорусь).

Цей проект пропонує новий погляд на образ Народного поета Білорусі Янки Купали – представника еліти, однієї з перших медійних осіб Білорусі в умовах епохальних змін кінця ХІХ – І половини ХХ століття.

На виставці представлені меморіальні речі Янки Купали, фотографії поета 1904-1940 рр., більшість з яких маловідомі.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ