Флешмоб та фотозона:у парку «На Валах» відзначили Міжнародний день сім’ї

15 травня 2017р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, у понеділок, 15 травня, у світі відзначають Міжнародний день сім’ї. З цієї нагоди у парку «На Валах» відбувся флешмоб –  учасники мистецьких колективів утворили «живий» напис : «Я люблю сім’ю», а також запустили у  небо повітряні кульки.

«Міжнародний день сім’ї ми святкуємо опісля Дня матері, й це ще одна нагода згадати про найрідніших. Сьогодні ми маємо спеціальну концертну програму, залучили для цього різноманітні мистецькі колективи та, зокрема, учні 5-ї львівської дитячої школи мистецтв» - зазначила під час відкриття заходу директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська.

У межах заходу відбулася фотовиставка, а також у парку розмісили символічну фотозону, де усі охочі могли зробити фото із родиною на пам'ять.

«Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!» - зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.

Довідково:

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ