Понад 1 млн грн – до держбюджету за адмінпослуги

12 травня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

За чотири місяці року працівники головного управління Держгеокадастру у  Львівській області надали більше 76,9 тис адмінпослуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у сумі 1,17 млн грн. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Варто зазначити, що на безоплатній основі громадяни отримали 64,5 тис послуг, а ще понад 12 тис послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі.

Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Так, працівники Держгеокадастру опрацювали 10,2 тис таких запитів, що становить 82,5% від загальної кількості платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити – щодо державної реєстрації земельної ділянки (22 618), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (14 259). Також безоплатно надано 6 938 довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і їх форму власності, висновків про погодження документації із землеустрою.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Ключові слова:

ЦНАПбюджет

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ