Бездіяльністю у питанні цивільного захисту у Бродах займається прокуратура

10 травня 2017р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Через не усунення порушень після перевірки стану цивільного захисту у місті Броди, за висновками комісії, голова Львівської ОДА скерував подання до обласної прокуратури з проханням розглянути питання бездіяльності керівництва Бродівської міської ради.

Нагадаємо, минулого тижня департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА та ГУ ДСНС України у Львівській області провели спільну перевірку стану цивільного захисту у Бродівській міській раді.

Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, у Бродівській міській раді не усунуті порушення, які були виявленні під час перевірки ще у лютому.

Зокрема, не створена Бродівська міська ланка Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації цивільного захисту, а також не визначена особа – відповідальна за організацію заходів цивільного захисту.

За словами т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександра Харчука, такий підхід до виконання Плану підготовки цивільного захисту в регіоні є неприпустимим, адже у разі виникнення надзвичайної ситуації в місті Броди наслідки катастрофи ліквідують несвоєчасно, а відтак це може призвести до втрат матеріальний, а за найгірших прогнозів й до людських смертей.

Ключові слова:

цивільний захист

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ