У департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА визначили найкращих держслужбовців

3 травня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації підвів підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».       

Переможцем у номінації “Кращий керівник” визначили Борушок Тетяну Романівну — начальника відділу розвитку землеробства та тваринництва.

У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула Бардахівська Галина Іванівна — головний спеціаліст відділу економічного розвитку.

Матеріали переможців першого туру конкурсу – Борушок Т.Р. і Бардахівської Г.І. скерують до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях, відтак вони братимуть участь у другому турі конкурсу, який відбудеться в травні - червні 2017 року.

           Мета конкурсу : зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ