Педагоги Луганщини переймали досвід колег із Самбірського та Городоцького районів

28 квітня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У четвер, 27 квітня, у межах Всеукраїнського проекту «Змінимо країну разом» делегація освітян Луганщини відвідала Самбірський та Городоцький райони Львівської області. Про це інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Задля обміну досвідом та вивчення кращих практик у шкільній освіті гості зі сходу ознайомилися з досягненнями, напрацюваннями Самбірського району та історією Рудківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Володимира Жеребного. Під час екскурсії школою освітяни з Луганщини поспілкувалися з учнями, педагогічним колективом та керівництвом навчального закладу, ознайомилися з навчально-матеріальною базою кабінетів тощо. Також педагоги відвідали Музей Новітніх героїв, капличку пам’яті Героїв Небесної Сотні та Володимира Жеребного.

Опісля делегація освітян Луганщини відвідала Городоцький район. Відтак, педагогам представили роботу Малої академії мистецтв при Львівській академії мистецтв, провели екскурсії Історико-краєзнавчим музеєм м. Комарно та Музеєм освіти Городоччини.

Окрім цього, на базі Городоцького НВК «ЗНЗ - ДНЗ» № 5 відбулася спільна нарада освітян Городоцького району та Луганської області.

Нагадаємо, що у межах проекту «Змінимо країну разом» днями на Львівщину прибули 50 освітян з Луганської області. Протягом тижня вони переймають досвід, вивчають методи викладання своїх колег та навчають місцевих школярів.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ