На міжнародній конференції обговорили ризики молодіжного стилю життя

28 квітня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Упродовж 26-28 квітня відбувається міжнародна науково-практична конференція «Україна-Польща: Ризики молодіжного стилю життя. Що маємо і чого прагнемо?». 

Метою конференції є представлення результатів українсько-польського дослідження ризиків стилю життя сучасної молоді та визначення шляхів їх профілактики.

Під час конференції, 26 квітня, учасникам представили польський досвід профілактики узалежнень, діяльність PARPA, результати опитування учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова, м. Дрогобича та Дрогобицького району (вживання алкоголю, наркотиків, ліків, тютюнопаління, фізичне та психічне насильство, ризики у проведенні вільного часу) та організація заходів з профілактики.

Директор Державної агенції розв’язання алкогольних проблем Республіки Польща  Криштоф Бжуск, заступник директора Державної агенції Катажина Окуліч,  професор Університету Казимира Великого у Бидгощі Марія Дептул та професор Інституту психіатрії та неврології Криштоф Осташевскі  репрезентували польський досвід з профілактики узалежнень, надали допомогу у обробці та здійсненні аналізу опитуваної інформації.

За результатами конференції окреслили майбутні напрямки співпраці та методи з профілактики підлітковою залежненістю  алкоголем і наркотиками, формування здорового і тверезого способу життя серед дітей та молоді, запроваджено моду на здоровий спосіб життя.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ