200 компаній та понад 6 тис відвідувачів: 5-й АГРОПОРТ Львів стартує 27 квітня

20 квітня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Упродовж 27-29 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбудеться Міжнародна агропромислова виставка та форум  «АГРОПОРТ Захід Львів 2017».

У роботі форуму візьмуть участь представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, делегації з  17 країн, понад 200 компаній і майже 100 українських та закордонних експертів, виробники аграрної продукції, громадські організації та профільний бізнес.

Аудиторія відвідувачів заходу – Західна та Центральна Україна.

«Основним завданням цього міжнародного форуму , у першу чергу, є інформаційне забезпечення наших аграріїв. Усі наші зусилля сьогодні спрямовані на те, щоб на теренах Західних областей прийшли знання, прийшли інновації, які сьогодні є надзвичайно важливими для наших аграріїв, - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз. - Окрім іноземних делегацій , ми також очікуємо, що захід відвідає  Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий».

Захід зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних  та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу  підприємств харчової промисловості  Львівської області.

У межах заходу на відкритому майданчику та в середині терміналу протягом трьох днів проходитиме виставка техніки та технологій з акцентом на західноукраїнських фермерів та аграріїв.

«Родзинкою ювілейного АГРОПОРТу у Львові стане Церемонія нагородження відкритою премією AGROPORT AWARDS,  у якій спільно з керівництвом області будуть відзначені кращі сільськогосподарські виробники та виробники харчової промисловості Львівщини. Це прекрасний стимул  і можливість показати тих, хто в сучасних умовах є гордістю країни і досвід яких може успішно застосовуватися», - підкреслив керівник проекту АГРОПОРТ Львів Дмитро Титаренко.

У перший день заходу проведуть Стратегічний форум «Інвестиційний клімат українського АПК», а другий  - відбудеться  за підтримки та участі FAO і його присвятять глобальним змінам клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Західної України. У межах дискусій планується напрацювати консолідоване звернення до урядових органів щодо підтримки фермерства в умовах зміни клімату та створення умов для більш широкого впровадження органічного виробництва в Україні.

У поточному році особливе місце в діловій програмі відведено рослинництву – тематика заходу акцентує увагу на захисті рослин, основних правил внесення добрив, а також насінництві.

Загалом протягом роботи форуму  відбудуться близько 16 профільних заходів, а це майже 40 годин професійної інформації, яка буде корисна не тільки фермерам та аграріям, але й початківцям, що тільки обирають свій аграрний напрям.

З огляду на той факт, що 2017 рік оголошений Міжнародним роком туризму, всі три дні на виставці будуть представлені кращі об’єкти туризму Львівщини, а також відбудеться круглий стіл : «Гастрономічна Львівщина: Міжгалузеве партнерство заради сталого розвитку», на якому обговорять перспективи розвитку «зеленого туризму», можливостей гастрономічного та етнічного туризму.

Додаткова інформація та замовлення безкоштовних запрошень на сайті.

Для всіх бажаючих відкрита можливість долучитися до заходів ділової  програми за допомогою онлайн-трансляції.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ