Понад 200 магазинів на Львівщині долучились до акції "Купуй Галицьке"

19 квітня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У Львівській області триває акція "Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині!". Від старту акції 12 квітня до неї приєднались 6 торгівельних мереж супермаркетів та 1 ринок. В цих торгівельних мережах представлено більше 50 товаровиробників із Львівщини.

Як зазначив директор департаменту економічної політики Роман Филипів, схожа ініціатива діяла у 2012-13 роках, тоді у Львівській області реалізовували акцію, яка стосувалася підтримки внутрішнього виробника, тепер таку ініціативу вирішили відновити.

"Це вмотивоване тим, що у Львівській області виробляється  чимало продукції,яка є корисною, якісною і конкурентною. Ми повинні підтримувати нашого виробника і купувати нашу продукцію.  Я думаю, що це безумовно матиме позитивний  вплив на економіку  області.  У 2016 році приріст  індексу  роздрібної торгівлі +7 %, на початку 2017 цей показник складає 2,7 %  і ми розраховуємо, що +10-15% - надасть  роздрібного товарообороту Львівських товаровиробників" - розповів Роман Филипів. 

Акція триватиме не менше 3 місяців, за результатами першого місяця у департаменті економічної політики проведуть зріз економічних показників, щоб проаналізувати економічний ефект.

Впродовж цих місяців, аби популяризувати місцеві товари використовувуватимуть зовнішню і внутрішню рекламу,яка надасть змогу користувачам  отримати інформацію про те, що  така акція відбувається.

Нагадаємо, акція відбувається за ініціативи Львівської ОДА. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ