Департамент архітектури та розвитку містобудування шукає кадри

18 квітня 2017р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Прес-служба ОДА

Департамент архітектури та розвитку містобудування  оголошує конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В»  - провідний спеціаліст відділу охорони історичних пам’яток управління розвитку територій та інвестиційних програм департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації.

Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «В» провідний спеціаліст: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший бакалавр або бакалавр за спеціальністю «Архітектура та містобудування», «Історія та археологія»; досвіду роботи не потребує (спеціальний досвід роботи у сфері охорони культурної спадщини); вільне володіння державною мовою.

Документи можна подати з 12.04.2017 до 26.04.2017 за адресою:  м. Львів. вул. Винниченка, 18 каб. № 114.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 28.04.2017, початок о  год. 11:30 (м. Львів, вул. Винниченка, 18 каб № 114 Львівська обласна державна адміністрація).

Для участі в конкурсі слід подати такі документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 ), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою  статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнена особова картка встановленого зразка;

6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, крім вищевказаних, у тому числі документи про підтвердження досвіду роботи.

Детальнішу інформацію можна отримати тут

Ключові слова:

кадриконкурспосада
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ